CENÍK REVIZÍ

Revize elektrospotřebičů a revize elektro nářadí: Cena bude předmětem jednání v pohledu na objem a požadavek rozsahu revizí. Pro přesnou kalkulaci revize elektrospotřebičů a revize elektro nářadí nás kontaktujte.

Ceny revize elektrorozvodů a revize elektroinstalace do 1000 V: Tyto ceny se určují dle  velikosti prostor a rozsáhlosti celé elektroinstalace a elektrorozvodů. Další důležitým činitelem elektrorevize do 1000V je počet obvodů (okruhů) a jednotlivých jistících prvků. Pro přesnou kalkulaci revize elektroinstalace a revize elektrorozvodů nás kontaktujte.

Ceny revize elektrozařízení VN a VVN: Ceny revizí elektrozařízení vn a vvn se stanovuje dle druhu revize a přesnému určení jejího rozsahu. Zda jen samotný transformátor či celý soubor zařízení. Pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte.

Ceny revize hromosvodů: Ceny revize hromosvodů se stanovuje dle velikosti tělesa hromosvodové soustavy. Důležitým údajem pro kalkulaci revize hromosvodu je počet svodů a výška budovy. Pro přesnou kalkulaci revize hromosvodu nás kontaktujte.

bg01